Home
De club
De club
NIeuwsoverzicht
Bestuur en Commissies
Bestuur
Jeugdbestuur
Commissies
Vacatures
Scheidsrechter worden
Een veilige club
Algemeen
Missie en visie
Organogram
Statuten en HR
Tenue
Ereleden
Lidmaatschap
Contributie
Lid worden / senioren
Lid worden / jeugd
Afmelden als lid
Privacyverklaring
Clubgeschiedenis
Wilhelmina Vooruit
Hortus
Eendracht Doet Winnen
HEDW
WV-HEDW
Monument
Verhalen van vroeger
Sponsors
Hierom sponsor worden
Sponsormogelijkheden
Ruimte huren
Onze sponsors
Wedstrijdzaken
Programma deze week
Thuiswedstrijden
Uitwedstrijden
Programma volgende week
Thuiswedstrijden
Uitwedstrijden
Kantinediensten
Zaterdag Jeugd
Zaterdag Senioren
Zondag Jeugd
Zondag Senioren
Scheidsrechtersschema
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Trainingen
Toernooien
Afgelastingen
Lid worden
Lid worden
Contributie
Lid worden / senioren
Lid worden / jeugd
Senioren
Senioren
Teams
Teamleiders
Jeugd
Teams
Teamleiders
Jeugdbeleid
Samenwerking Ajax
Medische begeleiding
Huiswerkbegeleiding
Activiteiten
Activiteiten
Hette Spoelstra Toernooi
Webshop
Contact
Live!
Home
De club
+
De club
NIeuwsoverzicht
Bestuur en Commissies
+
Bestuur
Jeugdbestuur
Commissies
Vacatures
Scheidsrechter worden
Een veilige club
Algemeen
+
Missie en visie
Organogram
Statuten en HR
Tenue
Ereleden
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Contributie
Lid worden / senioren
Lid worden / jeugd
Afmelden als lid
Privacyverklaring
Clubgeschiedenis
+
Wilhelmina Vooruit
Hortus
Eendracht Doet Winnen
HEDW
WV-HEDW
Monument
Verhalen van vroeger
Sponsors
+
Hierom sponsor worden
Sponsormogelijkheden
Ruimte huren
Onze sponsors
Wedstrijdzaken
+
Programma deze week
+
Thuiswedstrijden
Uitwedstrijden
Programma volgende week
+
Programma volgende week
Thuiswedstrijden
Uitwedstrijden
Kantinediensten
+
Zaterdag Jeugd
Zaterdag Senioren
Zondag Jeugd
Zondag Senioren
Scheidsrechtersschema
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Trainingen
Toernooien
Afgelastingen
Lid worden
+
Lid worden
Contributie
Lid worden / senioren
Lid worden / jeugd
Senioren
+
Senioren
Teams
Teamleiders
Jeugd
+
Teams
Teamleiders
Jeugdbeleid
Samenwerking Ajax
Medische begeleiding
Huiswerkbegeleiding
Activiteiten
+
Activiteiten
Hette Spoelstra Toernooi
Webshop
Contact
Live!
Thuiswedstrijden
Wedstrijddatum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Plaats
Details
19-03-2024
18:00
WV-HEDW JO14-1 - Buitenveldert sc. JO14-1
W. (Willem) Veltman
AMSTERDAM
22-03-2024
20:00
WV-HEDW 35+4 - Kadoelen sv. 35+1
AMSTERDAM
22-03-2024
20:00
WV-HEDW 35+5 - FC Weesp 35+7
WEESP
22-03-2024
20:00
WV-HEDW 45+1 - TOS-Actief 45+1
AMSTERDAM
22-03-2024
20:10
WV-HEDW VR1 - DKM z.v.v./ By The Way Reclame VR1
AMSTERDAM
22-03-2024
20:30
WV-HEDW 35+1 - Atletico Club Amsterdam 35+2
AMSTERDAM
22-03-2024
20:30
WV-HEDW VR30+1 - Waterwijk asc VR30+3
AMSTERDAM
22-03-2024
21:00
WV-HEDW 35+5 - Swift 35+1
WEESP
22-03-2024
21:00
WV-HEDW 45+1 - ZSGOWMS 45+1
AMSTERDAM
22-03-2024
21:30
WV-HEDW 35+4 - ASC De Volewijckers 35+1
AMSTERDAM
22-03-2024
21:30
WV-HEDW 35+3 - FC Amsterdamse Bos 35+1
ALMERE
22-03-2024
21:30
WV-HEDW 35+1 - Zeeburgia avv 35+1
AMSTERDAM
22-03-2024
22:00
WV-HEDW VR30+1 - Sporting Almere VR30+1
AMSTERDAM
22-03-2024
22:30
WV-HEDW 35+3 - FC Weesp 35+3
ALMERE
23-03-2024
08:30
WV-HEDW JO13-3 - ASC De Volewijckers JO13-2
AMSTERDAM
23-03-2024
08:30
Mini's - Mini's
AMSTERDAM
23-03-2024
08:30
JO9-6 - Tegenstander
AMSTERDAM
23-03-2024
08:30
JO11-3 - Tegenstander
AMSTERDAM
23-03-2024
08:45
WV-HEDW JO15-1 - DTA Fortius asv JO15-1
L.M. (Merith) Schautt
AMSTERDAM
23-03-2024
09:45
JO10-5 - Tegenstander
AMSTERDAM
23-03-2024
10:00
WV-HEDW MO15-2 - Volendam (rkav) MO15-1
AMSTERDAM
23-03-2024
10:00
JO9-3 - TOS Actief JO9-1
AMSTERDAM
23-03-2024
10:15
WV-HEDW MO17-2 - RODA '23 Rksv MO17-1
AMSTERDAM
23-03-2024
10:30
WV-HEDW JO13-1 - DEM (RKVV) JO13-1
D. (Dirk) Verburg
AMSTERDAM
23-03-2024
10:30
JO13-2 - Sporting Martinues JO13-2
AMSTERDAM
23-03-2024
10:45
WV-HEDW JO16-1 - KFC JO16-1
AMSTERDAM
23-03-2024
11:00
JO12-1 - Tegenstander
AMSTERDAM
23-03-2024
12:00
WV-HEDW VR1 - IJFC VR1
B. (Ben) ter Hofstede
AMSTERDAM
23-03-2024
12:15
WV-HEDW 11 - Meer De sv. 8
W.M. (Wessel) Knecht
AMSTERDAM
23-03-2024
12:15
WV-HEDW 17 - CSW 4
H. (henk) van Bakel
AMSTERDAM
23-03-2024
13:00
WV-HEDW 2 - ODIN 59 2
V.P. (Vincent) Kool
AMSTERDAM
23-03-2024
13:00
WV-HEDW MO15-4 - AFC MO15-1
AMSTERDAM
23-03-2024
14:15
WV-HEDW 12 - Diemen sv. 4
A.S. (August) Voskuil
AMSTERDAM
23-03-2024
14:30
WV-HEDW 7 - AFC 6
N (Nico) de Jonge
AMSTERDAM
23-03-2024
14:30
WV-HEDW O23-1 - ZSGOWMS O23-1
Y. (Yusuf) Savas
AMSTERDAM
23-03-2024
14:30
WV-HEDW MO17-1 - Eemnes MO17-1
AMSTERDAM
23-03-2024
15:00
WV-HEDW VR4 - DEVO'58 VR1
AMSTERDAM
23-03-2024
15:15
WV-HEDW JO19-1 - FC Den Helder JO19-1
F. (Fouad) Bakkali-Yakhlef
AMSTERDAM
23-03-2024
16:45
WV-HEDW 18 - Overamstel sc. 5
W. (Wouter) Geraedts
AMSTERDAM
23-03-2024
16:45
WV-HEDW 13 - AFC 9
D.A. (Daan) de Vilder
AMSTERDAM
24-03-2024
09:45
WV-HEDW JO15-2 - SDZ JO15-1
AMSTERDAM
24-03-2024
09:45
WV-HEDW JO15-1 (zon) - Zeeburgia avv JO15-1
AMSTERDAM
24-03-2024
11:30
WV-HEDW JO19-1 - AFC IJburg JO19-1
AMSTERDAM
24-03-2024
11:45
WV-HEDW 2 - Hooglanderveen 2
M. (Mohamed) Uaftouh
AMSTERDAM
24-03-2024
11:45
WV-HEDW 13 - HSV'69 3
J.R. (Jan) Langenhoff
AMSTERDAM
24-03-2024
11:45
WV-HEDW 3 - Swift 6
D. (Daan) Hoogendoorn
AMSTERDAM
24-03-2024
14:00
WV-HEDW 8 - Diemen sv. 2
J. (Jan) Popma
AMSTERDAM
24-03-2024
14:00
WV-HEDW 9 - Swift 13
F. (Friso) Contrera Arias
AMSTERDAM
24-03-2024
14:00
WV-HEDW 7 - Ouderkerk sv. 2
C.A. (Christos) Anagnostou
AMSTERDAM
24-03-2024
14:30
WV-HEDW 1 - Swift 1
J. (Jochem) Puts
AMSTERDAM